WAŻNE ZWYCIĘSTWO NAD SC HOUTWIJK

Opublikowano w 7 marca 2023 08:37

Pewna wygrana z wyżej notowaną drużyną.

Zaczynamy bardzo dobrze - kontrolujemy przebieg meczu. Przeciwnicy nie potrafili się odnaleźć, co chcieliśmy wykorzystać, ale sie nie udało. Dochodzi do faulu na naszym zawodniku lecz dość szybko staramy się wrócić do gry. Bartek Ślęzak zagrywa piłkę za obrońców, gdzie znajduje sie Dawid Popielarski, który mija wychodzącego bramkarza i strzałem na pustą bramkę otwiera wyniki.

Prowadzimy 1-0! Mieliśmy jeszcze pare sytuacji zarówno z prawej jak i z lewej strony boiska, ale nic nie udaje sie trafić do siatki. Tuż przed końcem pierwszej połowy goście maja rzut rożny i udaje im sie trafić „bramkę do szatni” Mamy 1-1. W drugiej połowie staramy się zrealizować cel, który założyliśmy sobie w przerwie. Pierwsze 15 minut było bardzo ważne i to my wychodzimy w nich zwycięsko. Zaczęliśmy grę z wysokim pressingiem. Piękne prostopadłe podanie w wykonaniu Pawła Leszczyński dochodzi do Nazara, ten zagrywa do Bartka Ślezaka, który zostaje sfaulowany w polu karnym i sędzia wskazuje na 11 metr. Do piłki podchodzi Kacper Świder i w 54 minucie wychodzimy na prowadzenie 2-1. Nie odpuszczamy i idziemy dalej za ciosem. W 60 minucie mamy stały fragment gry. W polu karnym odnajduje się Mariusz Klakla i tym samym podwyższa wynik na 3-1 i zapisuje sobie pierwsza bramkę w barwach Husarii Remo

Husaria nie zwalnia tempa, jedzie dalej. Przeciwnicy po stracie trzeciej bramki nie potrafili się podnieś mimo prób. Husaria wychodzi z kolejnymi sytuacjami i w 70 minucie wynik na 4-1 podwyższa Bartek Ślęzak i chwile przed końcem na 5-1. Bartek Ślęzak ustala wynik spotkania i tym samym nasz napastnik po 5 kolejce ma już na koncie 11 bramek brawo  Wielkie brawa należą się również naszemu bramkarzowi, który nie bez powodu został wybrany zawodnikiem meczu. Piękny występ Kamila Stachewicza za co należą mu sie brawa