BARDZO WAŻNE ZWYCIĘSTWO

Opublikowano w 30 marca 2023 14:19

Bardzo ważne 3 punkty w 8 kolejce przeciwko DUNO

Przyszło nam sie zmierzyć z DUNO. Mecz rewanżowy, ostatni mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Od początku meczu mieliśmy kontrolę nad przebiegiem spotkania, aż do 30 minuty, gdzie chwile naszej nieuwagi wykorzystali przyjezdni i strzelili gola 0-1.

Nie podajemy się i próbujemy odrobić wynik. Potrzebowaliśmy zaledwie 6 minut do kolejnej korzystnej sytuacji, w polu karnym zostaje sfalowany Bartek Ślęzak i tym samym sędzia dyktuje jedenastkę. Do jedenastki podchodzi Kacper Dębski i tym razem mimo tego, że bramkarz wyczuł intencje strzelającego piłka ląduje w siatce i mamy remis 1-1.

Nie ustępujemy i próbujemy dalej. DUNO nie mogło się podnieść po karnym i dosłownie 3 minuty później popełniają kolejny błąd w polu karnym i sędzia wskazuje na jedenasty metr. Do piłki kolejny raz podchodzi Kacper Dębski i tym razem również się nie myli i Husaria wychodzi na prowadzenie 5 minut przed przerwą. Sędzia kończy pierwszą część spotkania, prowadzimy po dwóch karnych 2-1.

Wracamy po przerwie, ale nie jest to nasz najlepszy początek drugiej połowy. Nie możemy się odnaleźć, dużo błędów i po 25 minutach udaje się to wykorzystać przeciwnikom i doprowadzają do remisu. Dochodzi po tym do 2/3 zmian i próbujemy ustrzelić bramkę, która da nam ważne 3 punkty. Do samego końca dużo nerwowej gry, z jednej strony jak i z drugiej strony, ale jednak to do nas uśmiechnęło się słońce.

W doliczonym czasie na 3-2 bramkę trafia Kuba Ochał i wygrywamy bardzo ważny mecz !!!