ZWYCIĘSTWO W MECZU NA SZCZYCIE!

Opublikowano w 18 kwietnia 2023 18:30

Na mecz wyjazdowy jedziemy do Den Haag, aby zmierzyć się z drużyną Houtwijk SV 2. Do meczu przystępujemy w okrojonym składzie. Kadra składała się z 13 graczy, ale mimo to się nie poddawaliśmy.

Od początku wychodzimy ofensywnie, na efekty długo nie trzeba było czekać bo już w 11 minucie wychodzimy na prowadzenie po bramce Bartka Ślęzaka. Nie zatrzymujemy się na jednej bramce. Po bardzo ładnej dwójkowej akcji Bartka i Nazara w 22 minucie mamy już 0-2. Bramkę strzela Nazar!

Chwilowo uspokajamy grę, co zauważyli przeciwnicy i 9 minut później trafiają bramkę kontaktowa i od 36 minuty mamy 1-2. W 40 minucie po zamieszaniu w polu karnym przeciwnika najbardziej odnalazł się Dawid Popielarski i ponownie wychodzimy na dwubramkową przewagę ale nie na długo bo po niespełna minucie od strzelenia bramki gospodarze trafiają znowu bramkę (2-3) a my nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa w 1 połowie i tuż przed samym gwizdkiem do zejścia do szatni już 2 bramkę w tym meczu trafia Nazar!

Do przerwy prowadzimy 2-4. Po przerwie z początku nic się nie dzieje, pare akcji z jednej jak i drugiej strony, ale bezskutecznych, aż do 53 minuty, gdzie kartkę otrzymuje Kuba Ochał i gramy w 10. Przed nami niespełna 30 minut + to co doliczy sędzia. Jesteśmy zmuszeni się bronić ale w takich momentach potrafimy strzelać też bramki, co pokazał Bartek Ślęzak w 60 minucie i prowadzimy 2-5 !!!! Przez kolejne 15 minut gospodarze próbowali zmniejszyć straty, lecz dobrze się broniliśmy, ale gospodarze dają radę trafić bramkę i w 75 minucie zmniejszają straty do dwóch bramek (3-5), co podniosło na duchu gospodarzy.

Wiedzieliśmy, że nawet w 10 wyglądamy bardzo dobrze na boisku i walczyliśmy dalej. W 85 minucie fantastycznie technicznym strzałem na 3-6 wynik podwyższa BARTEK ŚLĘZAK i zapisuje sobie Hattricka. Gospodarze trafiają bramkę w 90 minucie i chwile później sędzia kończy mecz. Wygrywamy na wyjedzie 4-6 !!! Brawo drużyna